NORDDAL/EIDSDAL/GEIRANGER FK - INFORMASJONSSIDE

Faste treningar 2016 (oppdatert 6. juli) Trenarar og lagleiarar sesongen 2016
DAG TID LAG
Måndag 1745-1915 i Geiranger
2000-2200 i Geiranger
J14
Menn 7ar
Tysdag 1730-1830
1800-2000
G9
G14
Onsdag 1700-1800 G07
Torsdag 1700-1830
1800-2000
1900-2100 i Eidsdal
2000-2130 i Eidsdal
J14
G14
Menn 7ar
Damene
Fredag    
Laurdag 1200-1400 i Eidsdal Menn 7ar
Søndag    
Lag Lagleiar Trenar Trenar(ar)
G7 mix Janne Stine Eliassen Indreeide Leif Ivar Nerhus Dale Jon Kåre Løvoll
G9 mix Finn Helge Nustad Per Andre Rønneberg Jan Kåre Eide
G10 mix Arve Bjørneberg Ole Rødhammer
G14.07 Kjetil Krohn Merete Løvoll Rønneberg Kari Elisabet L. Dalhus, Per Ove Nydal, Kristian Eliassen
J14.07 Ragnhild K. Ljøen Frøysa Jan Egil Vikestrand Caroline Bjerk Maurstad
Menn 7ar Geir Olav Øien Hans Martin Homling  
Damene Caroline Bjerk Maurstad

Kontaktinformasjon finn de på denne sida: http://www.fotball.no/fotballdata/Klubb/Personer/?fiksId=1040

Kampoppsett sesongen 2016 (oppdatert 7. september)

HAUSTEN 2016
Laurdag 20. august 2016 kl. 1100 - miniturnering på Langereiten stadion G10 NEG, Blindheim, FK Sykkylven, Sykkylven IL, Stranda
Søndag 21. august 2016 kl. 1400 på Langereiten stadion J14 NEG 5ar - Larsnes
Måndag 22. august 2016 kl. 1830 på Brattvåg kunstgrasbane G14 Brattvåg 2 - NEG
Veke 34 - miniturnering i Sykkylven G7  
Veke 34 - miniturnering i Valldal G9  
Tysdag 23. august 2016 kl. 2000 på Langereiten stadion Menn NEG - FK Sykkylven
Tysdag 30. august 2016 kl. 1830 på Valldal stadion G14 Valldal - NEG
Laurdag 3. september 2016 kl. 1400 på Høddvoll kunstgras J14 Hødd - NEG 5ar
Laurdag 10. september 2016 kl. 1500 på Langereiten stadion J14 NEG 5ar - Vartdal
Søndag 11. september kl. 1300 på Langereiten stadion G7 Miniturnering
Veke 36 - miniturnering på Sjøholt G9  
Veke 36 - miniturnering i Sykkylven G10  
Måndag 12. september 2016 kl. 1810 på AMFI Moa stadion G14 Herd 3 - NEG
Tysdag 13. september 2016 kl. 2000 på Lømyra kunstgras Menn Fiskerstrand Vikings - NEG
Onsdag 14. september 2016 kl. 1830 på Ratvika 7ar J14 Aksla/Guard 5 ar - NEG 5ar
Søndag 18. september 2016 kl. 1600 på Langereiten stadion Menn NEG - Valldal
Tysdag 20. september 2016 kl. 1850 på Stranda 7ar kunstgras G14 Stranda - NEG
Tysdag 20. september 2016 kl. 2000 på Langereiten stadion Menn NEG - Stranda 2
Onsdag 21. september 2016 kl. 1830 på Langereiten stadion J14 NEG 5ar - HaNo
Søndag 25. september 2016 kl. 1500 på Stranda 7ar kunstgras (er utsett) Menn Stranda 2 - NEG
Tysdag 27. september 2016 kl. 2000 på Sykkylven stadion 7ar Menn FK Sykkylven - NEG
Torsdag 29. september 2016 kl. 1810 på Langereiten stadion G14 NEG - Skodje
Laurdag 1. oktober 2016 kl. 1400 på Eidsåvoll kunstgras J14 VanKam 5ar - NEG 5ar
Måndag 3. oktober 2016 kl. 1830 på Langereiten stadion G14 NEG - Brattvåg
Tysdag 18. oktober 2016 kl. 1830 på Langereiten stadion G14 NEG  - HaNo
Onsdag 19. oktober 2016 kl. 1830 på Skodje kunstgras J14 Skodje 2 - NEG 5ar
Søndag 23. oktober 2016 kl. 1400 på Langereiten stadion J14 NEG 5ar - Hareid
VÅREN 2016
Laurdag 16. april 2016 kl. 14.15 på Nordøy stadion J14 HaNo - NEG 5ar
Tysdag 19. april 2016 kl. 18.00 på Langereiten stadion G14 NEG - Herd 3
Tysdag 19. april 2016 kl. 20.30 på Langereiten stadion Menn NEG - Valldal
Laurdag 23. april 2016 kl. 14.00 på Langereiten stadion G16 NEG 5ar - HaNo
Torsdag 28. april 2016 kl. 18.00 på Skarbøvik kunstgressbane G14 Hessa - NEG
Torsdag 28. april 2016 kl. 18.30 på Langereiten stadion J14 NEG 5ar - Skodje 2
Laurdag 30. april 2016 kl. 14.00 på Harøy stadion G16 Harøy - NEG 5ar
Måndag 2. mai 2016 kl. 20.00 på Lømyra kunstgras Menn Fiskerstrand Vikings - NEG
Tysdag 3. mai 2016 - miniturnering på Hundeidvik stadion, Sykkylven G7  
Onsdag 4. mai 2016 - miniturnering i Sykkylven G10  
Onsdag 4. mai 2016 kl. 18.30 på Ratvika kunstgressbane 7er J14 Aksla - NEG 5ar
Torsdag 5. mai 2016 kl. 13.00 på Langereiten stadion G14 NEG - Brattvåg
Torsdag 5. mai 2016 kl. 1430 på Langereiten stadion G16 NEG 5ar - Ravn
Søndag 8. mai 2016 kl. 1100 - miniturnering på Langereiten stadion G9  
Søndag 8. mai 2016 kl. 13.00 Godøy kunstgrasbane G14 Godøy GOGI - NEG
Tysdag 10. mai 2016 kl. 19.00 på Langereiten stadion Menn NEG - Stranda 2
Torsdag 12. mai 2016 kl. 18.30 på Langereiten stadion G16 NEG 5ar - Godøy GOGI
Laurdag 14. mai 2016 kl. 15.00 på Langereiten stadion J14 NEG 5ar - Larsnes
Torsdag 19. mai 2016 kl. 18.30 på Color Line stadion G16 Aafk - NEG 5ar
Tysdag 24. mai 2016 kl. 18.30 på Langereiten stadion G14 NEG - Valldal
Tysdag 24. mai 2016 kl. 20.05 på Ikornnes kunstgras Menn FK Sykkylven - NEG
Søndag 29. mai 2016 kl. 14.00 på Langereiten stadion G14 NEG - HaNo
Søndag 29. mai 2016 kl. 1530 på Langereiten kunstgras J14 NEG 5ar - Hasundgot
Tysdag 31. mai 2016 kl. 20.00 på Valldal stadion Menn Valldal - NEG
Torsdag 2. juni 2016 kl. 18.30 på Ørskogbanken stadion G16 Ørskog - NEG 5ar
Laurdag 4. juni 2016 kl. 15.00 på Hareid Kunstgrasbane J14 Hareid - NEG 5ar
Veke 23 - miniturnering på Stranda G7  
Veke 23 - miniturnering på Skodje G9  
Veke 23 - miniturnering på Blindheim G10  
Tysdag 7. juni 2016 kl. 18.30 på Skodje kunstgras G14 Skodje - NEG
Torsdag 9. juni 2016 kl. 18.30 på Langereiten stadion G16 NEG 5ar - Brattvåg
Tysdag 14. juni 2016 kl. 20.00 på Langereiten stadion Menn NEG - Fiskerstrand Vikings
Torsdag 16. juni 2016 kl. 18.30 på Blindheim kunstgressbane G16 Blindheim - NEG 5ar (må flyttast)